Shopping cart is empty

۰

ریال,۰

رویکرد بسیج قوه قضاییه متناسب با اولویت های حقوقی و قضایی رهبری خواهد بود

رئیس سازمان بسیج حقوق دانان کشور گفت: رویکرد بسیج حقوق دانان ایجاد مراکز تخصصی همگام با مرکز بسیج قوه قضائیه با ایجاد چهار مرکز تخصصی خدمت محور در راستای تبیین گفتمان انقلاب، امام و رهبری خواهد بود که خدمت اقشار ۲۲ گانه بسیج در تعامل با قوه قضائه می تواند باعث ارتقاء کیفیت این انتظارات باشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان کشور، دکتر مهدی بهرامیان رئیسسازمان بسیج حقوق دانان کشور در مراسم تودیع و معارفه رئیس قوه قضاییه اظهار کرد: قسمت مهم بیانیه گام دوم انقلاب مبتنی بر باور ما می توانیم که با تاکید اخیر مقام معظم رهبری مبتنی بر لزوم قوی شدن در آستانه ۴۱ سالکرد پیروزی انقلاب اسلامی و چهلمین روز شهادت سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی دمیدن روحی تازه بر تحقق اینمسئله با راهبرد گسترش فرهنگ و تفکر جهادی ؛ از خود گذشتگی در کشور به ویژه در دستگاه قضایی کشور برای استقلال ،سربلندی ،عزت و پیشرفت ایران اسلامی است که صد البته نخبگان و مسئولین و بویژه بسیج می بایست الگوی این تفکر و حرکت باشد.

او ادامه داد:عدالت و مبارزه با فساد در بیانیه گام دوم انقلاب و گفتمان عموم مردم به یک خواسته عمومی تبدیل شده است همان که انبیا و اولیا الهی برای تحقق آن با جان و مال خود تلاش کردند

رئیس سازمان بسیج حقوق دانان کشور تصریح کرد: مبارزه با فساد به فرمایش مقام معظم رهبری که اداره کشور را متوقف برآن می دانند جزئی از الزامات تحقق عدالت است. 

بهرامیان گفت: ما برای اینکه قوی شویم برای اینکه با فساد مبارزه کنیم باید شاکله سازی کنیم .کادر سازی کنیم ،تعمیق معنویت و بصیرت افزایی کنیم، تمرین ولایت پذیری داشته باشیم ولی آیا این همه کار است؟ خیر این مقدمه ای است برای اینکه قدرت نرم ایجاد کنیم سرمایه اجتماعی را تقویت کنیم ،جهاد خدمت رسانی داشته باشیم، فسادستیزی داشته باشیم و در یک کلمه مشکلات مردم را رفع کنیم و کارآمدی نظام قضایی و حقوقی کشور که کارآمدی نظام و مشروعیت بیشتر را دنبال خواهد داشت راهدف قرار دهیم.

 او افزود: ‌این قسمت دوم که از مرحله خودسازی به عمل محصول محور می انجامد برنامه ریزی می خواهد ،از خودگذشتگی و ،تخصص می خواهد

رئیس سازمان بسیج حقوق دانان کشور خاطر نشان کرد: رویکرد بسیج قوه قضاییه متناسب با اولویت های حقوقی و قضایی رهبری و تحول قضایی مد نظر رییس محترم دستگاه قضایی کارآمدتر از گذشته و به صورت تخصصی در غالب مراکز تخصصی در قوه قضاییه با به میدان آمدن ظرفیت اقشار تخصصی سازمان بسیج خواهد بود.

بهرامیان در پایان گفت: در این راستا رویکرد بسیج حقوق دانان ایجاد مراکز تخصصی همگام با مرکز بسیج قوه قضائیه با ایجاد چهار مرکز تخصصی خدمت محور در راستای تبیین گفتمان انقلاب، امام و رهبری خواهد بود که خدمت اقشار ۲۲ گانه بسیج در تعامل با قوه قضائه می تواند باعث ارتقاء کیفیت این انتظارات باشد

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

محصولات

نویسنده:
گروه علمی سازمان بسیج حقوق دانان کشور
سال چاپ یا تولید:
تابستان۱۳۹۸
نویسنده:
روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان کشور
سال چاپ یا تولید:
دی ماه ۱۳۹۸
نویسنده:
مهدی بهرامیان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۸
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶