Shopping cart is empty

۰

ریال,۰

معاون اول قوه قضاییه:

با وجود نارضایتی‌ها باز هم مردم برای حفظ نظام به میدان آمده‌اند

اژه ای گفت: با وجود نارضایتی‌ها باز هم می‌بینیم که مردم برای حفظ نظام و انقلاب و تبعیت از ولایت، پرشور‌تر از سنوات گذشته به میدان آمده‌اند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان کشور، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی ٢٢ بهمن، گفت: مردم کشور و نظام را دوست دارند و خود را مدیون خون شهدا می‌دانند.

وی با بیان اینکه مردم احساس می‌کنند که دشمن برای امنیت و اقتصاد آن‌ها نقشه کشیده است، افزود: با وجود نارضایتی‌ها باز هم می‌بینیم که مردم برای حفظ نظام و انقلاب و تبعیت از ولایت، پرشور‌تر از سنوات گذشته به میدان آمده‌اند.

معاون اول قوه قضائیه با تاکید بر اینکه مردم امروز با هر سنی در راهپیمایی حضور داشتند، تصریح کرد: از ساعت اولیه صبح مردم آمده‌اند تا به بیگانگان و بدخواهان اعلام کنند که اگر مشکل هم داشته باشیم باز هم پشتیبان و پیرو ولایت فقیه و مطیع نظام هستیم.

حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای ادامه داد: امسال که یوم الله بیست و دوم بهمن با چهلمین روز شهادت سردار بزرگ حاج قاسم سلیمانی همزمان شده، مردم که خود را مدیون خون شهدا می‌دانند برای ادای دین و نشان دادن اقتدار ایران، حضور پیدا کرده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه مردم مشکلات دارند، اما بخاطر ارزش‌ها و اصول انقلاب آمده‌اند، گفت: در انتخابات نیز امیدواریم مردم با بصیرت و تعهدی که دارند با انتخاب آگاهانه سرنوشت خود را تعیین کنند.

معاون اول قوه قضائیه تاکید کرد: مردم باید بدانند که با حضور در پای صندوق‌های رای، سرنوشتشان را خودشان تعیین می‌کنند از این رو باید افراد صالح را انتخاب کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

محصولات

نویسنده:
گروه علمی سازمان بسیج حقوق دانان کشور
سال چاپ یا تولید:
تابستان۱۳۹۸
نویسنده:
روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان کشور
سال چاپ یا تولید:
دی ماه ۱۳۹۸
نویسنده:
مهدی بهرامیان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۸
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶