Shopping cart is empty

۰

ریال,۰

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در جمع راهپیمایان:

راه مقابله با تحریم ها اتکا به جوانان است

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: وظیفه مسئولان است که با خدمت صادقانه و بی منت به تکلیف خود عمل کرده و با کار و تلاش شبانه روزی نگذارند تحریم‌ها بر زندگی مردم فشار آورد؛ چرا که راه مقابله با تحریم‌ها سازش نیست بلکه ایستادگی و مقاومت، اتکاء به جوانان و اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان کشور، ذبیح الله خدائیان رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در حاشیه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن اظهار کرد: ۲۲ بهمن روز تجلی اراده ملت بزرگ ایران اسلامی، روز غلبه نور بر ظلمت است. این روز یادآور به بار نشستن خون شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی و شکست توطئه‌های استکبار جنایتکار در حمایت از حکومت طاغوت و طاغوتیان زمان است.

وی ادامه داد: امروز به برکت انقلاب اسلامی و رهبری پیامبر گونه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) انقلاب اسلامی ایران قله‌های عزت و افتخار را یکی بعد از دیگری در ابعاد مختلف اعم از علوم نظامی، علوم هسته‌ای، نانو، هوا و فضا و... را فتح نموده و مردم آگاه و شریف ایران اسلامی بخوبی قدر انقلاب را دانسته و سالروز پیروزی آن را اینچنین جشن می‌گیرند.

خدائیان تصریح کرد: شما امروز شاهد حضور پر شور و شعور و کم سابقه مردم بعد از چهل و یک سال از پیروزی انقلاب هستید و این حضور نشان می‌دهد که مردم پشت سر رهبر عظیم الشان انقلاب همچنان پایبند ارزش‌های اسلام و انقلاب بوده و ادامه دهنده راه شهدا هستند.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: امروز مردم ایران در چهلمین روز از شهادت سردار سلیمانی نشان دادند که اگر آمریکا سردار دل‌ها را از ما گرفت، اما جای ایشان را میلیون‌ها سلیمانی پر کرده اند. البته این حضور مردمی پیام دیگری نیز دارد و آن پیام این است که ما مردم به وظیفه خود عمل کردیم، حال وظیفه مسئولان است که با خدمت صادقانه و بی منت به تکلیف خود عمل کرده و با کار و تلاش شبانه روزی نگذارند تحریم‌ها بر زندگی مردم فشار آورد؛ چرا که راه مقابله با تحریم‌ها سازش نیست بلکه ایستادگی و مقاومت، اتکاء به جوانان و اقتصاد مقاومتی است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

محصولات

نویسنده:
گروه علمی سازمان بسیج حقوق دانان کشور
سال چاپ یا تولید:
تابستان۱۳۹۸
نویسنده:
روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان کشور
سال چاپ یا تولید:
دی ماه ۱۳۹۸
نویسنده:
مهدی بهرامیان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۸
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶