Shopping cart is empty

۰

ریال,۰

دبیرکل مجمع جهانی تقریب در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن شهریار:

پیروزی انقلاب اسلامی آغاز گر عصر جدیدی در جهان بود/امنیت یکی از مهمترین دستاورد‌های انقلاب است

حجت الاسلام شهریاری گفت: استقلال، آزادی، عدالت اجتماعی، امنیت و عزت از جمله چیز‌هایی بود که انقلاب اسلامی بر ما ارزانی کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان کشور، حجت الاسلام و المسلمین حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی امروز در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن شهرستان شهریار با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی آغازگر عصر جدیدی در جهان بود، گفت: نظام جمهوری اسلامی در این دوره شعار‌هایی مطابق با فطرت انسانی عرضه کرد؛ استقلال، آزادی، عدالت اجتماعی، امنیت و عزت از جمله چیز‌هایی بود که انقلاب اسلامی بر ما ارزانی کرد.

او افزود: عمده‌ترین ویژگی انقلاب اسلامی که از زمان حضرت امام خمینی (ره) به عنوان شعار انقلاب ترویج شد؛ دفاع از مستضعفان و مظلومان جهان است.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با تأکید بر اینکه امروز خیابان‌های ما امنیت دارند، افزود: آمریکا و اذنابش در صدد بودند با ایجاد فتنه در خیابان ها، همان بلایی که بر سر سوریه و عراق آوردند بر سر ما بیاورند؛ خرابی ها، ویرانی‌ها و جنایت‌های بیشماری را در این دو کشور مرتکب شدند.

حجت الاسلام و المسلمین شهریاری با بیان اینکه آن‌ها با این کار‌ها می‌خواستند امنیت ایران را از بین ببرند، اظهار داشت:به همت و ایستادگی شهدای ما از جمله سردار سلیمانی و همرزمانش و نیرو‌های حشدالشعبی، در مقابل جبهه استکباری، آمریکا را به خاک ذلت نشاندند.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی تأکید کرد: ان شاء الله مردم شهید پرور شهریار با حضور در پای صندوق‌های رأی تو دهنی محکمی به آمریکا خواهند زد و جا پای سردار سلیمانی خواهند گذاشت.

او افزود: در عین حال ما باید توجه داشته باشیم که هر برگ رأی ما یک تیری است بر چشم طمع کار آمریکا و اذنابش که چشم به این دارند تا مردم از انقلاب دست بردارند، اما ۴۱ سال است که مردم در این راهپیمایی‌ها شرکت می‌کنند و با هر بار حضورشان تو دهنی محکمی به آمریکا و استکبار زدند.

حجت الاسلام و المسلمین شهریاری تأکید کرد: امام انقلاب کرد تا نشان دهد که مسئول دولتش نباید پشت میز بنشیند، باید حرکت کند و به فکر ملتش باشد. شعاری که امام به ما یاد داد این بود که یک مسئول دولت خدمتگذار ملت باشد.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی افزود: آقایانی که مسئول هستند باید مراقب باشند و این افراد رانت خوار و فسادگر را که با رشوه دادن و اختلاس قصد دارند به حاکمیت ضربه بزنند را از خودشان دور کنند.

او با بیان اینکه مسئولان دولتی خادم ملت باشند، گفت: باید به این محرومینی که در شهر‌های اطراف زندگی می‌کنند و دچار مشکلات اقتصادی هستند توجه کنند. مشکلات در شهر‌های اطراف را ببینند و در صدد باشند از این جایگاه و صندلی که در اختیار دارند به مردم خدمت کنند.

حجت الاسلام و المسلمین شهریاری افزود: ما امروز از قوه قضائیه تشکر می‌کنیم که گریبان این فسادگر‌ها را گرفته و مبارزه با فساد و رانت را شعار اصلی خودش قرار داده است.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب تأکید کرد:ما امروز شاهد اجرای عدالت قضائی و عدالت اجتماعی در صحنه اداره جامعه هستیم و دولتمردان هم باید بیشتر به محرومان و حاشیه نشینان توجه و نیاز‌های آن‌ها را مورد توجه قرار دهند.

او با بیان اینکه آقایان نباید چشم به بیرون ایران داشته باشند، افزود: نباید دل در گرو مذاکره داشته باشند ما در ۳۰۰ سال گذشته از مذاکره با استکبار به جایی نرسیدیم ما باید اقتصاد مقاومتی را پیش بگیریم و با توجه به تولید داخلی، جوانان و ایجاد اشتغال مشکلات داخلی را حل کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین شهریاری اظهار داشت: به دولتمردان توصیه می‌کنیم از جوانان به ویژه جوانان انقلابی در صحنه اداره جامعه بهره ببرند.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با تأکید بر اینکه باید یاد و خاطره همه شهیدان به ویژه سردار سپهبد سلیمانی را زنده نگه داریم، خاطر نشان کرد: ما پیرو راه این سردار بزرگ هستیم سردار از بین ما نرفته بلکه در دل‌های ما زنده است و هر کدام از ما یک سردار سلیمانی خواهیم شد و با حضور در پای صندوق‌های رأی یک تودهنی به آمریکا خواهیم زد.

حجت الاسلام و المسلمین شهریاری در پایان از حضور پر شور مردم شهریار در راهپیمایی ۲۲ بهمن تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

محصولات

نویسنده:
گروه علمی سازمان بسیج حقوق دانان کشور
سال چاپ یا تولید:
تابستان۱۳۹۸
نویسنده:
روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان کشور
سال چاپ یا تولید:
دی ماه ۱۳۹۸
نویسنده:
مهدی بهرامیان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۸
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶